Profil firmy KONČÁK s.r.o.

Betonové výrobky Končák, jako ryze česká firma, působí na našem trhu již od roku 1994. V únoru 2008 se transformovala na společnost s ručením omezeným. Původní program byl postaven na výrobě, dodání a pokládce zámkové dlažby. Tento projet, kterým firma zahajovala svou činnost, se průběhu vývoje stal okrajovým. 

Již necelá dvě desetiletí se společnost zabývá výrobou a prodejem přírodních a barvených betonových prvků určených pro stavebnictví. V posledních deseti letech je výrobní program zaměřen zejména na plotové stříšky a sloupové hlavice z pohledového, nebo-li vibrovaného betonu. 

V roce 2011 byla zakoupena technologie na výrobu betonových bez základových oplocení, která Vám představujeme jako novinku v našem programu pro rok 2012. 

Cílem společnosti je především zdokonalovat kvalitu všech dodávaných výrobků a poskytovaných služeb s důrazem na osobní přístup a profesionální jednání. 

bahis siteleri

Firma KONČÁK s.r.o. se zapsala do podvědomí nejen drobným stavebníkům, stavebním firmám, ale též řetězcům prodejen se stavením materiálem a stala se žádaným dodavatelem na českém trhu.

osmrtnice smrtovnice osmrtnicama ljubuški umrli ljubuški osmrtnice grude smrtovnice sarajevo jastuci madraci horoscope umrli vicevi horoskop knjige lektire