Úvodní strana

Zákaznický servis...

Cenové nabídky

Rádi Vám připravíme přesnou a závaznou cenovou nabídku dle Vámi dodaných podkladů a požadavků. Finální částka cenové nabídky, za předpokladu, že v průběhu realizace nedojde ke změně množství, bude odpovídat ceně na koncové faktuře. Nebudou Vám dodatečně doúčtovány různé expediční poplatky či manipulace, jak to často dělají někteří neféroví obchodníci.

Technické poradenství

Naši obchodníci jsou proškoleni, a proto Vám dovedou poskytnout přesné informace ohledně aplikace, údržby, skladování a dalších vlastností všech námi vyráběných a dodávaných betonových výrobků.

Zprostředkování realizace

Z řad spolupracujících prověřených firem si Vám dovolujeme doporučit stavební firmy či řemeslníky, kteří Vám rádi vytvoří cenovou nabídku na realizaci u nás koupených oplocení, včetně demolice a odklizení původního nevyhovujícího plotu, dá se tedy říci, že Vám umíme nabídnout stavbu oplocení na klíč. Naše výrobky dodáváme po celém území České republiky. Výše zmiňované realizační firmy prozatím nemáme ve všech lokalitách, proto se o možnosti zprostředkování realizace informujte u našich obchodníků.

Doprava

Nevíte, jak se materiál, který jste u nás nakoupili, dostane na místo Vaší stavby? Díky letité spolupráci s prověřenými přepravními společnostmi zajistíme odvoz zboží od desítek kilogramů dodávkovými vozy až po desítky tun nákladními vozy. Umíme též zajistit vozy s hydraulickou rukou, které Vám paletovaný materiál složí na místě stavby. Případný zpětný svoz palet je nutné řešit individuálně u každé zakázky. Ne každá přepravní společnost tuto placenou službu nabízí.

Jsme výrobci a prodejci betonových prvků, vlastní dopravou nedisponujeme. Ceny jednotlivých přeprav určují, dle velikosti jednotlivých zakázek a lokality dodání, dispečeři přepravních společností.